27 مرداد

ساخت وبلاگ
چکیده : با سلام خدمت دوستان و همراهان شعر و ادب، به لطف خدا، همت دوستان و ارداه‌ی استاد هاتفی دوباره فرصتی ... با عنوان : 27 مرداد بخوانید :

با سلام خدمت دوستان و همراهان شعر و ادب،

به لطف خدا، همت دوستان و ارداه‌ی استاد هاتفی دوباره فرصتی شد تا در خدمت شما عزیران باشیم و از شعر و ادب فارسی بگوئیم و بشنویم. در ادامه با خلاصه ای از جلسه به همراه فایل صوتی توضیحات استاد هاتفی در خدمت شما هستیم.

دانلود فایل صوتی جلسه با توضیحات استاد هاتفی

خلاصه جلسه:

استاد جلسه را با یاد خدا آغاز کردند و در ابتدای جلسه از اهمیت علوم انسانی مطالبی را طرح کردند. زیربنای تمام علوم تجربی با تمام پیشرفت و دستاوردهای شگرف خود علوم انسانی می‌باشد به این صورت که در هر عصر یک تئوری غالب در علوم تجربی حاکم است که این تئوری جامع از خود علوم تجربی گرفته نشده است بلکه محصول علوم انسانی می‌باشد علاوه بر این جهان‌بینی و نگرش غالب هر عصر نیز از علوم انسانی اخذ می‌شود. رشته‌های علوم انسانی، مانند علوم تجربی با یکدیگر ارتباط، پیوستگی و در هم تنیدگی دارند و رشته‌های مختلف یکدیگر را تکمیل می‌کنند و در نهایت یک محصول حاصل می‌شد.

شما عزیران می توانید ادامه خلاصه جلسه به همراه گزارش تصویری را در ادامه مطلب مشاهده فرمائید.

27 مرداد,27 مرداد 58,27 مرداد حجاب اختیاری,27 مرداد به میلادی,27 مرداد حجاب,27 مرداد روز حجاب اختیاری,27 مرداد 1359,زلزله 27 مرداد,زلزله 27 مرداد 93,فال 27 مرداد 93,...
نویسنده : بازدید : 50 تاريخ : جمعه 12 شهريور 1395 ساعت: 0:16